מצנן אוויר

מצנני אוויר למכירה.

מצנן אוויר, קניה בטוחה נכונה וחסכונית ישירות ממחסן היבואן.
מצנני העמק יבוא שיווק והפצה.

מצנן אוויר הינו מוצר אשר מספק את הפתרון הטוב ביותר עבור כל מי שאי פעם ישב /עובד בחוץ בימי הקיץ החמים וחשב על דרך שדרכה ניתן להוריד את הטמפרטורה בחלל גדול באוויר הפתוח.
ברוב הבתים הארץ מורכבים מזגנים איכותיים שמורידים את הטמפרטורות הגבוהות וכמו שכולנו יודעים המזגנים מתאימים לחללים סגורים בלבד, המזגן למעשה מקרר את החדר על ידי מחזור האוויר שנמצא בחלל החדר וכך הוא ומקרר את אותו חלל בו אנו שוהים.
פעולת מצנני האוויר נועדו לשימוש באוויר הפתוח כאשר המצנן יוצר בריזה נעימה וקרירה של אוויר נקי.
בשנים האחרונות יותר ויותר עסקים ולקוחות פרטיים מגלים את יתרונות מצנני האוויר אשר מספקים לצרכן גם הרגשה של בריזה נעימה וקירור החלל בעלויות צריכה מינימליות.

אז מה זה מצנן אוויר? איך הוא פועל ומה ההבדל בינו ובין מזגן?
בדיוק לשאלות הללו הכנו עבורכם את המאמר הבא.

נתחיל בזה שעיקרון הפעולה של מצנן האוויר, פועל בדרך פשוטה למדי מצנן האוויר לוכד את האוויר ומעביר אותו דרך מים צוננים ולאחר מכן הוא פולט את האוויר לחלל בו אנו נמצאים.
בדרך הזו האוויר היוצא מין המצנן מתקרר ויוצר לנו בריזה צוננת ונעימה אשר מקררת חללים גדולים בדומה למשב רוח קריר שניתן למצוא בסביבת חוף הים.
כך שלמעשה מצנן האוויר אינו מוגבל לפעילות אל ורק במתחם פתוח אלא ניתן להפעילו גם במתחם סגור (כמו המזגן).
לקוחות רבים אף מעדיפים להשתמש במצנן האוויר בחלל סגור על פני המזגן שכן האוויר שהוא פולט נותן אווירה נעימה יותר והוא מקרר בצורה טבעית ובריאה יותר.

כל המצננים שאנו מייבאים לארץ בעלי כל תקני הבטיחות ומותאמים במיוחד לאקלים הישראלי, קיימים מספר דגמים של מצננים איכותיים ובמידה ואתם מעוניינים ברכישת מצנני אוויר, אנו ממליצים לכם ליצור קשר טלפוני כדי שנוכל להתאים לכם את הדגם המתאים ביותר.

מצנני האוויר, מתאימים ללקוחות פרטיים וללקוחות עסקיים אשר מעוניינים לקרר חלל כלשהו, בין אם מדובר בגני אירועים פתוחים, בתי קפה ומסעדות המציעים מקומות ישיבה בחוץ, מוסכים, מחסנים, כן גם לבעלי דירות ובתים פרטיים אשר מעוניינים לצנן מרפסות וגינות ובכך ליהנות מבילוי בחללים גדולים ופתוחים גם בימי הקיץ החמים.

אתם מוזמנים ליצור קשר בטלפון: 050-5538491 ונשמח לסייע לכם בבחירת הדגם הטוב ביותר עבורכם.

מצנני העמק יבוא ושיווק.
החברה הוותיקה והמובילה בענף מצנני האוויר המספקת מצנני אוויר לכל דרישה בהתאמה אישית.

לשליחת הודעת וואצ'אפ אתם מוזמנים ללחוץ כאן.

לחזרה לדף הבית לחצו כאן.

התקשרו עכשיו